GryKryptowaluty

DogemonGo: PokemonGo oparte o Dogecoina i technologie blockchain

3 Mins read

Prawdopodobnie słyszałeś wcześniej o PokemonGo i niesławnym Dogecoinie. W 2021 roku otrzymujemy zmiksowaną wersję obu, zwaną DogemonGo. Jak wskazuje nazwa, DogemonGo ma gameplay z PokemonGo, który wymaga od graczy poruszania się w realnym świecie w celu złapania i zebrania zwierząt inspirowanych różnymi kryptowalutami. Ale czym jest DogemonGo? Jak wygląda ekonomia? Jakie są plany twórców? Tem kwestiom przyjrzymy się w tym artykule.

Czym jest gra DogemonGo?

DogemonGo jest gra opartą na rozszerzonej rzeczywistości, która pozwala graczom złapać wirtualne postacie zwane Dogemons, które pojawiają się w Twojej okolicy na podstawie lokalizacji telefonu. Należy zwrócić uwagę na podobieństwo do gry PokemonGo wydaną w 2016 roku przez firmę Niantic, rzeczywiście na pierwszy rzut oka DogemonGo wydaję się jej kopią, ale zastosowana w niej ekonomia oparta o kryptowaluty zdecydowanie wyróżnia ją na tle starszej siostry.

Gra jest obecnie dostępna do pobrania dla urządzeń z systemem iOS i Android (poprzez APK) i została wyprodukowana przez zespół o nazwie Frozen Limited. Z kolei jej deweloperem dla Apple App Store jest osoba o pseudonimie Shemie Suarez. Zobaczcie jej trailer poniżej.

DogemonGo działa na blockchainie Binance Smart Chain i był audytowany przez TechRate, którego celem było zapewnienie, że inteligentny kontrakt działa zgodnie z przeznaczeniem i zidentyfikowanie potencjalnych problemów z bezpieczeństwem. Stwierdzili oni, że inteligentne kontrakty DogemonGo nie zawierają poważnych problemów i otrzymali sygnał „go”. Aby uzyskać więcej informacji na temat zasadności audytu DogemonGo kliknij tutaj.

Jak wygląda rozgrywka w DogemonGo?

Jeśli grałeś w Pokemon GO wcześniej, jesteś naprawdę dobrze przygotowany, aby wskoczyć do świata DogemonGo. Należy pamiętać, że DogemonGo jest na wczesnym etapie rozwoju, więc nie ma funkcji, które są używane przez graczy Pokemon GO, takich jak przynęty, rajdy lub kapsuły; nie można również łączyć tego samego Dogemona, aby uczynić go „silniejszym”. Rozgrywka jest prosta, podróżujesz po swojej okolicy i łapiesz Dogemona, który ma swoją własną wartość w kredytach DOGO. W niektórych przypadkach gra pozwala na złapanie Dogemonów za rzeczywiste Dogecoiny, co zdarza się rzadko, dlatego gracze mają możliwość zdobycia dogecoinów na inne sposoby.

Ile kosztuje kryptowaluta $DOGO?

gra mobila DogemonGo

Cena $DOGO urosła przez ostatnie 2 tygodnie o 2250% z $0.00001120 do $0.00027122. Zobacz aktualny kurs $DOGO tutaj.

Na początku gracze otrzymają około 13 kredytów DOGO za złapanie dogemona, ale twórcy gry twierdzą, że zdobywanie kredytów DOGO będzie się zwiększać w zależności od poziomu, co oznacza, że im wyższy poziom, tym więcej kredytów DOGO otrzymasz. Gra początkowo daje 50 kul rakietowych, których gracze używają do łapania Dogemonów, a które mogą być uzupełniane kredytami DOGO.

Wygląd dogemonów, które można złapać.

Ponadto, gracze mogą otrzymać Licencję Trenera, która pozwala na posiadanie większej ilości kredytów DOGO, umożliwia wymianę kredytów DOGO na tokeny $DOGO, a także zapraszanie znajomych do gry, dzięki czemu licencjonowany trener może zarobić 2% z kwoty, którą otrzymają jego poleceni za łapanie dogemonów.

Czy powinieneś zaczać grać w DogemonGo?

Jeśli podoba Ci się prosta rozgrywka Pokemon GO, który zapewnia pewną formę ruchu w celu uchwycenia większej ilości stworzeń, może spodobać Ci się DogemonGo. Plus masz szansę zarobić podczas rozrywki, więc jesteś nagradzany podwójnie. Chociaż jest możliwość wydania trochę pieniędzy, aby przyspieszyć swój postęp w grze, nie zalecamy tego. Chociaż jest możliwość wydania trochę kryptowalut, aby przyspieszyć swój postęp w grze, nie zalecamy tego. Daj grze trochę czasu, aby dojrzała i twórcy publicznie przedstawili plany dotyczące gry, aby wszystko było jasne i bezpieczne.

Oficjalna strona projektu: https://dogemongo.com/

Twitter: https://twitter.com/DogemonGoApp

Related posts
AktualnościKryptowaluty

Microsoft użyje blockchainu Ethereum do walki z piractwem

1 Mins read
Czy początek końca piractwa oprogramowania i gier? Microsoft stawia na technologie blockchain.
Air dropAplikacjeKryptowalutyPoradniki

Netbox.Browser zdecentralizowana przeglądarka, która płaci za surfowanie

2 Mins read
Netbox.Browser to przeglądarka działająca w modelu pay-to-surf, nagradza cię natywną kryptowalutą NBX za surfowanie.
AktualnościBitcoinKryptowaluty

Nastoletni krypto trader prowadzący wystawny tryb życia zamordowany

2 Mins read
Niedawne tragiczne zabójstwo nastoletniego brazylijskiego tradera kryptowalutowego Wesleya Pessano zostało powiązane z wystawnym stylem życia, które ofiara prezentowała na swoich kontach w…